Pomozte nám prezidente Trumpe

Občané České republiky

Vážený pane prezidente Donalde Trumpe

Vážená první americká dámo, paní Melanie Trumpová

Vážená paní Ivano Trumpová

Vážená paní Ivanko Trumpová

Vážený pane Donalde Trumpe Jr.

Vážený pane Eriku Trumpe

Moc Vás všechny chceme poprosit o pomoc ve věci skrytého boje Německa proti naší vlasti.

Většina z Vás má české kořeny a jistě byste si přáli, abyste na ně mohli být co nejvíce hrdi. Češi byli v minulosti hrdý, kreativní, inteligentní národ, ovšem jeho sebevědomí a vlastenectví, ale i ekonomika byla po staletí podkopávaná tajnými plány Německa kolonizovat východní Evropu. Co zde píšeme je něco, co se ve fake media nepíše a ve školách neučí.

V ČR máme poloviční platy, než které odpovídají naší ekonomice, čtvrtinové, kdybychom navíc nebyli kolonizováni dle Hitlerova plánu z roku 1943, kdy začal vážně prohrávat na východní frontě a uvědomoval si, že válku prohraje. Tehdy vytvořil plány, jak východní Evropu zkolonizovat ekonomicky a s pomocí tajných služeb, tehdy SS a Gestapo. V roce 1956 byla založena německá tajná služba BND, vedená předními nacisty s tajným plánem ovládnout Československo, následně východní Evropu, pak i západní a pokračovat dále v ovládání světa. Jestli tomu nevěříte, můžeme dodat dokumenty, které to potvrzují.

BND začalo být extrémně aktivní v Československu po pádu komunismu ve východní Evropě. CIA, která byla zaměřena na to, aby se ve východní Evropě nevracel komunismus, BND pomoc na území Československa vítala. Němci měli ale jiné cíle, a to ty, které plánoval Hitler, a to zkolonizovat východní Evropu, Československem počínaje. Ty cíle byly v roce 1989 stále stejné jako za Hitlera ve 40. létech. A bylo to Německo, které financovalo Lenina a bolševickou revoluci s tím, že komunistické Rusko nechá Němcům zkolonizovat východní Evropu až po Ukrajinu. To se neuskutečnilo, protože Německo 1. světovou válku prohrálo.

To, že Československo byl komunistický stát, za to může Německo z dvou důvodů. První důvod je, že Německo je zodpovědné za komunismus a vznik Sovětského svazu. Druhý důvod je, že Německo vedlo 2. světovou válku, po jejímž konci se komunismus dostal do Československa. Přesto ještě v 60. letech minulého století komunistické Československo mělo asi 1.400 druhů průmyslů. Druhé bylo Japonsko s asi 900 druhů průmyslu. V roce 1968 jsme byli okupováni Rudou armádou a republika byla dána pod vládu Slováků a polovina státního ekonomického příjmu odcházela na menší, nerozvinuté Slovensko. Na území dnešní České republiky byl nejvíce pokročilý výzkum a vývoj z celého východního bloku a podobně jako ve východním Německu se vyvíjel rychlejším tempem než na západě. Než USA vyvinuly za Ronalda Reagana Stealth bombardér, který měl být neviditelný jakémukoli radaru, Češi vyvinuli pasivní radar Ramona, později Tamara, který viděl stealth bombardéry na vzdálenost stovky kilometrů. Ve vývoji polovodičů jsme byli asi 4 roky za západem. Měli jsme vysoce vyvinuté školství, kulturu, české filmy před rokem 1968 vyhrávaly přední ceny na nejprestižnějších západních filmových festivalech. A to jsme byli komunistický stát. Kdyby u nás nebyl komunismus předčili bychom Německo.

Když padnul komunismus v roce 1989, měli jsme možnost rychle dohnat západ. Viz knihu „Japonsko, které dokáže říci ne“, která způsobila paniku v USA legislativě. Japonci chtěli pomoci Československu a Maďarsku s rychlým ekonomickým vývojem. Aby se zabránilo japonským značně protiamerickým tendencím a šíření vlivu v Evropě, Amerika dala Němci volnou ruku a ten nás začal kolonizovat. Došlo to tak daleko, že například:

Vývoj a výzkum byl prakticky zničen a ten, co existuje je prolezlý německými agenty.

Vysoká úroveň školství byla zničena.

Byla zavedena ohromná korupce.

Byly zničeny spisy spolupracovníků tajné komunistické policie. Komunističtí udavači, jejichž spisy již neexistovaly, se dostali do vrchní podnikatelské a politické sféry. Premiér Andrej Babiš, dnes již neobdivuje Lenina a Brežněva, ale George Sorose, neboť je jedním z nich.

Z ekonomiky odtékají ohromné peníze pryč, hlavně pak do Německa. Celkem z naší ekonomiky odtéká v různých tunelech asi tolik, jako je státní rozpočet, který je stejný jako oficiální platy a důchody obyvatelstva. Jedná se například tunel dividend zahraničních korporací, tunel reexportu, tunel z několikrát předražených státních zakázek, tunel šedé a černé ekonomiky, apod.

Na hradě sedí prezident psychopat, který byl v minulosti premiérem a za jeho vlády byly zavedeny takzvané exekuční zákony. Následkem čehož máme bezdomovectví, zoufalství, chudobu a sebevraždy, protože ohromné množství lidí přišlo o vlastní dům či byt, za který nic nedlužili, ale zákony byly úmyslně nastaveny tak, že si někdo mohl vymyslet dluh, který neexistoval. Či ta dotyčná osoba měla minimální dluh, o kterém ani nevěděla a najednou přišla o svůj domov a vše v něm. A bankrotní zákony v ČR jsou prakticky neexistující.

Za to vše může Němec, který dosadil k moci v ČR vlastizrádce a kolaboranty, ovládl české tajné služby, média a ničil vše dobré, od mravů národa po jeho sebevědomí. A Německu vládne bývalá agentka východoněmecké komunistické tajné policie STASI, Angela Merklová. I její otec pro ni pracoval. Důkazy můžeme dodat na požádání.

Československo bylo rozděleno nelegálně a vlastizrádně, proti vůli lidu, na dva státy bez referenda, které pro rozdělení vyžadovala Ústava. (V minulosti rozdělil Československo s pomocí SS, Hitler.) Potom byl vlastizrádně vytvořen článek 10a Ústavy, který dovolil převést pravomoci na cizí subjekt. Potom, proti vůli lidu, byla schválena Lisabonská smlouva a pravomoci převedeny vlastizrádně na Hitlerem plánovaný projekt EU.

Toto vše probíhalo za předešlých amerických vlád. Ty neměly žádný vztah k českému národu. Na této kolonizaci se podílela i z USA vlastněná TV Nova, která se podílela na podpoře kolonizace Německem svými fake news, učila slušně vychované mladé lidi a děti užívat sprostá slova, atd. Ale rodina Trumpů má k ČR vazby a proto bychom vás chtěli požádat o pomoc. V roce 1968 proběhla v Československu prodemokratická změna režimu, známá jako Pražské jaro. Tato změna byla potlačena vojsky Varšavského paktu po tom, co Johnson dal Brežněvovi OK s tím, že nepřekročí západoněmecké hranice. Co předcházelo bylo, že několik vysokých komunistických funkcionářů napsali Brežněvovi, aby Československo zachránil před „vlastizrádným“ režimem Alexandra Dubčeka. Sověti to vyřešili tak, že nás český národ, dali pod méně vyvinuté Slováky, v čele se Slovákem Gustavem Husákem.

V roce 1989 padl komunismus a nová vláda byla formovaná domluvou CIA a KGB. Nato pod rouškou budování demokracie jsme byli zkolonizováni Němcem s pomocí BND a populárními médií, které u nás Němci ovládli přímo či nepřímo, která nebyla jen fake news, ale kolonizační nástroje německého BND, která rozhodovala, koho ve volbách podpoří a koho pošpiní či mu nedají žádný mediální prostor. Z STBáků se stali mafiáni-oligarchové a maximálně zkorumpovaní politici. ČR je nelegitimní subjekt, který vznikl nelegálním vlastizrádným rozdělením Československa. ČR je zralá na novou sametovou revoluci, která by vyměnila vlastizrádnou zkorumpovanou neoprotektorátní vládu za vládu, která by hájila české, ne německé zájmy. Měli bychom podporu policie a armády, ovšem vlastizrádci u moci se pojistili tím, že část naší armády je pod německým velením a německá policie sem může kdykoli vtrhnout bez jakéhokoli pozvání. Jako vlastizrádci v roce 1968 volali o pomoc Sovětský svaz, dnešní vlastizrádci volají o pomoc národ, který dal světu Hitlera.

Proto my, český národ, prosíme o pomoc USA a Izrael, aby nám pomohli tomu zabránit. Po změně režimu budeme pokračovat s vřelými vztahy s oběma zeměmi. USA má tu moc, aby řeklo Německu „ne!“ Izrael nám bude moci pomoci s válečnými reparacemi od Německa. Jelikož Německo nás nikdy neodškodnilo a odškodnilo židy pouze minimálně. To co se děje nyní v ČR je důkazem toho, že Německo válku nikdy neukončilo, jenom ji vede jinou, skrytou formou. Jelikož největší válku vede proti Čechům a nejvíce v minulosti vraždilo židy, je na čase, aby tento nejhnusnější národ v historii lidstva začal platit za způsobné škody v dnešních hodnotách. Jestli má hodnota člověka 10 milionů USD, za vraždu spojenou s ohromným duševním a fyzickým mučením, musí platit Němec mnohokrát více a tím myslím reparace Izraeli za 6 milionů mrtvých. Navíc Izrael patří kulturně do Evropy a židé byli vždy spolutvořitelé naší Evropské kultury, navrhujeme konfederaci ČR a Izraele, případně budoucí federaci. Máme společného nepřítele a je to i nepřítel USA, i když pro USA zatím jen latentní. Navíc Izrael má zkušenosti s muslimskou populací a pomůže nám s tím, aby k nám neemigrovali vrazi z Islámského státu.

Prosíme o pomoc ne jen rodinu Trumpů, ale i stát Izrael, aby nám pomohli napravit křivdy způsobené na našem národě. Pomohli nám konečně vybudovat demokratický stát. A přitom nám také pomohli se zbavit německých zločinů, která dosud pokračují a které se nejvíce podepsaly na našich dlouhodobých spoluobčanech, dnes žijících především v Izraeli. Žádáme samozřejmě o pomoc, nebo alespoň pochopení Melanii Trumpovou, první americkou dámu, která měla to štěstí, že Slovinsko je od Němce dále než ČR, takže ho nezkolonizoval. To ovšem neznamená, že to nemá v budoucích plánech.

Předem děkujeme,

Český národ

Menu